The following teams are participating in our event.

Team Gender Pool
Edmonton Drillers (Parmar/Soper) Boys U9 Boys Pool B
NSU U9 Majed (ELITE) Boys U9 Boys Pool A
Saints u9 (stelter) Boys U9 Boys Pool B
Strikers 2013/14 Johns Boys U9 Boys Pool A
U9 Boys Scottish Boys U9 Boys Pool B
U9 Swan City FC Boys HP Boys U9 Boys Pool A
Warriors (Mullen/Rohak) Boys U9 Boys Pool A
SW STING (TRAN) Girls U9 Girls Pool A
U9 Warriors (Abel) Girls U9 Girls Pool A
Phoenix Boys (Maki) Boys U9 Boys Pool B
Phoenix Boys (Zaver) Boys U9 Boys Pool C
SW STING FC (TORRES) Boys U9 Boys Pool B
BTB U9G Girls U9 Girls Pool A
Saints (Thomson) Girls U9 Girls Pool A
Scottish U9 Girls Girls U9 Girls Pool B
St. Albert Impact (2013 Blue) Girls U9 Girls Pool A
U9 Facone 1 Girls U9 Girls Pool A
U9 Falcone 2 Girls U9 Girls Pool B
Drillers U9B - Flakstad Boys U9 Boys Pool C
SouthWest Unitied (Pucci) Boys U9 Boys Pool C
SW Sting FC (Rousell) Boys U9 Boys Pool C
U9 Fury (Stemmann) Boys U9 Boys Pool C
Warriors (Duong) Boys U9 Boys Pool B
Warriors U9 Chehayeb Boys U9 Boys Pool C
Juventus u8 Girls Girls U9 Girls Pool B
Warriors U9 (Lonergan) Girls U9 Girls Pool B
Breton 1 Boys U9 Boys Pool D
Greenfield Green Goblins Boys U9 Boys Pool D
LBCL Tigers (Hantelmann) Boys U9 Boys Pool D
Lightening wolves - HH (Born) Boys U9 Boys Pool D
Purple Knights Boys U9 Boys Pool D
Fort Saskatchewan U9 (Shand) Boys U9 Boys Pool D
BTBU10 Boys U11 Boys Pool A
Saints U11 O Shea Boys U11 Boys Pool A
U11 Gajic Boys U11 Boys Pool A
U11 Swan City FC Boys HP Boys U11 Boys Pool A
Warriors U11 (Compton) Boys U11 Boys Pool B
Warriors U11 Dajavs Boys U11 Boys Pool B
Aurora Stars Girls U11 Girls Pool A
Impact 2012G Fir Girls U11 Girls Pool A
Ponoka Storm Boys U11 Boys Pool B
U11 Swan City FC Boys Dev Boys U11 Boys Pool B
Arsenal U11G De Volder Girls U11 Girls Pool A
Saints U11 (Wendell) T3 Girls U11 Girls Pool A
HorseHill Stallions Mudryk Boys U11 Boys Pool C
Lago Lindo (Valladares) Boys U11 Boys Pool C
Newton Abdullahi Boys U11 Boys Pool C
Beaumont Bobcats (Bourie) Girls U11 Girls Pool B
Lorelei Beaumaris Tigers (laycock) Girls U11 Girls Pool B
(Merhi/Baturyn) Boys U11 Boys Pool C
Beaumont - Nemec Girls U11 Girls Pool B
Hardisty Thunder (Welch) Girls U11 Girls Pool C
SGSA U11G Laurie (Clovers) Girls U11 Girls Pool B
Spruce Grove U11 Girls (Richmond) Girls U11 Girls Pool C
Carlisle Knights (Morrison) Boys U11 Boys Pool C
Carlisle (Dang) Girls U11 Girls Pool C
U11 Horsehill (Antipan) Girls U11 Girls Pool C
South Clareview Cobras (noetzel) Boys U11 Boys Pool C
Fort McMurray Fury Boys U13 Boys Pool A
U13 Swan City FC Boys Dev Boys U13 Boys Pool A
Warriors U13 Boys DePape Boys U13 Boys Pool A
Scottish u13 Boyz t3 (Kular) Boys U13 Boys Pool A
Phoenix U13 Breshears Girls U13 Girls Pool A
Sherwood Park Phoenix (Oosterhuis) U13 Girls Girls U13 Girls Pool A
SW Sting FC U13 Girls (Tolentino) Girls U13 Girls Pool A
U13 Swan City FC Girls Dev Girls U13 Girls Pool A
Camrose Vikings Girls U13 Girls Pool B
Fort Sask Arsenal (Robinson) Girls U13 Girls Pool B
SASA Impact 13G-2 (Strikers) Girls U13 Girls Pool B
Whitecourt Warriors Girls U13 Girls Pool B
Camrose (Pomerleau) Boys U13 Boys Pool B
Carlisle (Heeney) Boys U13 Boys Pool B
Carlisle (Wilson) Girls U13 Girls Pool C
Horse Hill (Prosser) Girls U13 Girls Pool C
Carlisle (Legrand) Boys U13 Boys Pool B
COCL U13 Boys (Musurichan) Boys U13 Boys Pool B
Horse Hill (Stephenson) Boys U13 Boys Pool B
Spruce Grove Rebels (Holst) Boys U13 Boys Pool B
Lago Lindo Sharks (Buchanan/Chan) Girls U13 Girls Pool C
U13G FURY Girls U13 Girls Pool C
Rangers FC07/08 Boys U15 Boys Pool A
Scottish (Ricketts) U15BT1 2007 Boys U15 Boys Pool A
U15 Swan City FC Girls HP Girls U15 Girls Pool A
Juventus 2008 - Boys Boys U15 Boys Pool A
MW Selects FC (Secker) U15 Boys U15 Boys Pool A
NSU Majed 2009 (ELITE) Boys U15 Boys Pool A
U15 Fury Stemmann 07/08 Boys U15 Boys Pool A
Chestermere United Excelsior Girls U15 Girls Pool A
Fort Sask Arsenal U15G (Cockcroft) Girls U15 Girls Pool A
Lorelei Beaumaris (Delgado/Oliver) Girls U15 Girls Pool A
Warriors U15 Girls BatPos Girls U15 Girls Pool A
Horse Hill Rebels U15 Boys U15 Boys Pool B
Laurier Heights FC (Eadie) Boys U15 Boys Pool B
Millwoods Meadows (Mackenzie) Boys U15 Boys Pool B
WHU Jets Boys U15 Boys Pool B
Athabasca FC Boys U15 Boys Pool C
Calmar U15 Boys U15 Boys Pool C
Greenfield Knights - MacInnes Boys U15 Boys Pool C
Rio Terrace Raptors Boys U15 Boys Pool C
Spruce Grove Celtics (Laurie) Boys U15 Boys Pool C
U15 Delton Melli Boys U15 Boys Pool C
Lago Lindo (Buchanan) Girls U15 Girls Pool A
Ardrossan U 17 Girls U17 Girls Pool A
Phoenix Miskolzie U17 Girls U17 Girls Pool A
Phoenix U17T2- Pomerleau Girls U17 Girls Pool A
U17 Fury (Fontaine) Girls U17 Girls Pool A
LBCL Hantelmann Boys U17/U19 Boys Pool B
Leduc United (Mahood) Boys U17/U19 Boys Pool A
Lessard Revengers Boys U17/U19 Boys Pool A
BV/LLB United U17 Girls Girls U17/U19 Girls Pool B
SASA IMPACT 17G2 Girls U17/U19 Girls Pool B
Spruce Grove Royals Girls U17/U19 Girls Pool B
Horse Hill Rebels U17 Boys U17/U19 Boys Pool A
Lorelei Beaumaris (Villeneuve) Boys U17/U19 Boys Pool B
U17 Spruce Grove (McCutcheon) Boys U17/U19 Boys Pool B
Game of Throw Ins Boys U17/U19 Boys Pool B
U 19 - Edson Vipers Boys U17/U19 Boys Pool A
Whitecourt Warriors Girls U17/U19 Girls Pool B
ENZSA Summer Sizzler

Locations

Baturyn #5
10505 172 Ave
Beaumaris Sports Field # 1
105st - 154Ave
Beaumaris Sports Field #2
105st - 154Ave
Beaumaris Sports Field #3
105 st - 154Ave
Beaumaris Sports Field #4
105St - 154Ave
Bishop Savaryn #1
163 Ave - 109 Street
Bishop Savaryn #7
163 Ave - 109 Street
Lorelei #3
163 Ave - 103 St
Lorelei #4
163 Ave - 103 St
Lorelei #5
163 Ave - 103 St
Lorelei #6
163 Ave - 103 St
Mary Butterworth #2
163 Ave - 109 St
Mary Butterworth #8
163 Ave - 109 St
ME LaZerte #1
6804-144 Avenue